Dobrodošlica

Župa svetog Petra i Pavla Novo Selo - Balegovac

 

Dragi prijatelji!

 

Pred vama se nalazi nova stranica naše župe Novo Selo - Balegovac. Odmah na početku koristim priliku  da u ime svih vas koji ste navratili u zadnje tri godine na ovu stranicu i čitave naše župne zajednice reknem jedno ''VELIKO, VELIKO HVALA'' našem dragom župljaninu Perici koji je neumorno sam radio boreći se sa svim poteškoćama koji nije malo. On se polako umorio, pa dok se on odmori pokušat ću ga ja zamijeniti. Kažem pokušat ću, jer treba prvo sve to naučiti pa tek onda krenuti na posao. Koliko ću u tome uspjeti, pokazat će vrijeme i vi koji je budete posjećivali. Od svega za sada imam samo dobru volju. No uz pomoć Božju i sviju vas nadam se da će nekako krenuti. Do sada je bilo lako: ,, Ja napišem i njemu pošaljem, a dalje je sve njegova briga''! Sada sve moram sam. Zato vas molim za strpljenje i pomoć. Unaprijed se svima zahvaljujem i sve pozdravljam.

                                 

                                                                                                                      župnik Pavo

05.08.2009