Balegovačke ljetne igre

X Memorijalni nogometni turnir 2009

 

U BALEGOVCU ZAUSTAVLJENA MLADOST D. SVILAJ

 

Osvanulo je uobičajeno ljetno nedjeljno jutro više toplo nego svježe.

Dok su neki liječili mamurluk prebacujući se ne naspavani u svome

krevetu nakon tolikih svatova vrijedni organizatori X MEMORIJALNOG

NOGOMERTNOG TURNIRA bili su već na našem igralištu kako bi sve

bilo u redu.

 

Točno u 10 sati sa prisutnima župnik je izmolio opijelo za naših 18 palih

branitelja za svakoga poimenično. Župnik je požurio na pučku misu, a

organizatori su počeli već primati pristigle goste:

 

HNK ''POSAVINA''

                         Pos. Mahala

 

  1. Željko Bajušić
  2. Anto Šimić
  3. Redžo Spahić
  4. Fehim Tursić
  5. Mato Kovačević
  6. Nešo Mlinovčić
  7. Kristijan Stanušić
  8. Pero Brica
  9. Ivica Bajušić
  10. Marko Brica
  11. Nedjeljko Majić
  12. Admir Tursić
  13. Damir Ivetić
  14. Siniša Zekonja
  15. Robert Brica
  16. Franjo Harambašić

                                Trener: Ivan Brica

 

NK. ''VOJSKOVA''

                        Vojskova

 

  1. Ivan Čaktaš
  2. Nikica Čukić
  3. Ivan Erceg
  4. Mario Skeledžić
  5. Paul Šiljić
  6. Ivo Jurić
  7. Ano Andačić
  8. Gabrijel Leutarević
  9. Alen Čukić
  10. Petar Jelušić
  11. Daniel Sebešić
  12. Toni Čaktaš
  13.  Mario Dragić
  14. Zoran Erceg
  15. Petar jelušić
  16. Marko Mikac

 

NK. ''VIDA''

                 Vida kod Brčkog

 

  1. Senad Numinović
  2. Elvir Osmanović
  3. Almin Majstorović
  4. Nadir Suljić
  5. Samir Suljić
  6. Admir Dumković
  7. Jasmin Selimović
  8. Senid Ristić
  9. Mirsad Numanović
  10. Meris Škorić
  11. Semir Dandžić
  12. Ridhat Mašić
  13. Fikret Abdić

                      Trener: Izudin Mešanović

 

NK. ''SLOGA''

              Prud

 

  1. Bjelošević Armin
  2. Marko Đogaš
  3. Robert Zečević
  4. Mato Barukčić
  5. Mirzat Mehić
  6. Haris Omerbašić
  7. Dario Barukčić
  8. Novko Njemčević
  9. Ilija Kovčić
  10. Juraj Kovčić
  11. Anto Zečević

                      Trener: Petar Kovčić

 

FK. ''SLOGA''

               Jakeš

 

  1. Emil Šibonjić
  2. Anto Suvalj
  3. Mrsad Zahirović
  4. Adis Bikić
  5. Mirzo Mujić
  6. Adis Jusufović
  7. Meho Omičević
  8. Emil Mašić
  9. Josip Suvalj
  10. Ervin Mujaković
  11. Alija Plehandžić
  12. Edin Ersić
  13. Dino Mujaković
  14. Mirza Karić
  15. Anel Bajrić
  16. Raif Kumbarić

                         Trener: Adil Mašić

 

HNK ''MLADOST''

                        Donji Svilaj

 

  1. Vlatner Zoli
  2. Dražen Svrzlić
  3. Danijel Popratin
  4. Šimo Barišić
  5. Gordan Periz
  6. Marko Kopačević – Roko
  7. Ivan Spajić
  8. Marko Mutapčić
  9. Mladen Pranjić
  10. Dejan Milovac
  11. Dario Rakić
  12. Mathias Kopačević
  13. Ivica Guberac
  14. Ilija Barišić
  15. Ivica Mutapčić
  16. Jozo Barišić
  17. Pejo Matanović

                          Trener: Marko Kopačević

 

HNK ''DRAGOVOLJAC''

                            Novo Selo

 

  1. Ilija Babić
  2. Ivo Studenović
  3. Marko Đojić
  4. Marko Barišić
  5. Anto Kesedžić
  6. Ilija Brnić
  7. Tomo Marić
  8. Roko Agatić
  9. Dragan Jurkić
  10. Vinko Udovčić
  11. Anto Kovačević
  12. Ivo Agatić
  13. Mario KOvačević
  14. Josip Jurišić
  15. Mario Martinović

                               Trener: Mato Lucić

 

Na izvlačenju napravljene su dvije grupe:

 

           Grupa A

 

  1. Mladost  -  Vida 2 : 0
  2. Sloga (Jakeš) - Vojskova 2 : 0
  3. Mladost – Sloga (Jkeš) 1 : 1
  4. Vida – Vojskova  2 : 0
  5. Sloga (Jakeš) – Vida 0 : 0

 

GRUPA B

 

  1. Dragovoljac – Posavina 0 : 0
  2. Dragovoljac – Sloga (Prud) 0 : 0
  3. Posavina – Sloga ( Prud) 0 : 0

 

Zbog gore postignutih rezultata napravljeno je slijedeće:

  1. Sloga Prud je izvlačenjem otišla u polufinale
  2. Dragovoljac je pobjedio Posavinu na jedanaesterce 4 : 3

 

            Polufinale

 

1. Mladost (Svilaj) – Sloga (Prud) 0 : 0

   Jedanaesterci 4 : 5

  1. Dragovoljac – Sloga (Jakeš) 2 : 0

 

            FINALE

 

Dragovoljac (N. Selo) – Sloga (Prud) 1 : 1

 

Boljim izvoiđem jedanaesteraca sa 5 : 4 pobjedio je Dragovoljac i

tako postao POBJEDNIK X JUBILARNOG MEMORIJALNOG TURNIRA

Novo Selo.

 

 Treće mjesto:

 

Mladost (Svilaj) – Sloga (Jakeš) 1 : 0

 

Najbolji strijelac  sa 3 postignuta pogotka je Dario Rakić

(Mladost (Svilaj)

Najbolji vratar – Ivo Studenović (Dragovoljac)

Najbolji igrač turnira – Anto Kovačević carev (Dragovoljac)

 

Nagrade:

1.      Mjesto 800 KM

2.      Mjesto 400 KM

3.      Mjesto 200 KM

 

Prekrasne Pokale dobili su svi gore navedeni pobjednici.

Turnir vodio Ivo barukčić Virin.

 

Prekrasan da, odlična organizacija, dobre ekipe, prave, muške

utakmice, dobri ćevapi i hladno pivo.  Jedini minus bio je mali broj

gledatelja. Razlog – mnogobrojni svatovi!

 

Doviđenja do godine!

TREĆE BALEGOVAČKE LJKETNE IGRE

 

TREĆI NOĆNMI NOGOMETNI TURNIR

 

25.07.2009

 

Igralište: Osnovne škole Vladimir Nazor Novo Selo

 

Voditelji turnira:

  1. Đuka Udovčić – organizacioni dio
  2. Dragan Jurkić – sportski dio
  3. Pavao Brajinović – tombola

 

Raspored turnira

 

19,30 Sveta Misa zahvalnica u našoj crkvi svetog Petra i Pavla

20,00 Kolo uz violinu i šargiju

 

POČETAK TURNIRA

 

Turnir otvorio i ime RADIO POSTAJE RODNA GRUDA POSAVINA – Dragan Jurkić Mijata

Službeni fotograf turnira Pero Jurkić Jage

 

20,15                         Utakmica mladih

 

Praulja           3 : 2                Cvek

 

 

1. Zlatko Agatić Pere                                    Josip Studenović Ante

2. Ivan Aničić Ante                                       Jakov Udovčić Stipe

3. Josip Šiljić Ilije                                          Filip Ivančić Ante

4. Antonio Šiljić Ilije                                     Josip Jurkić Ive

5. Pavo Martinović Filipa                              Marko Lukač Pave

6. Matej Pušeljić Slavke                                Ivica Lukač Petra

7. Mato Grgić Ive                                          Antonio Ivančič Ilije

8. Mato Martinović Filipa                             Ilija Pušeljić Željke

9. Perica Čančar Zorana                                 Blaženko Ivanković Milenka

10. Josip marić Stipe                                     Ivan Brezonjić Pave      

 

Strijelci:                                                                                                                     Matej Pušeljić Slavke                              Jakov Udovčić Stipe

            Zlatko Agatić Pere                                   Ivica Lukač Petra

            Matej Pušeljić Slavke

 

STARI    0     :     2       MLADI

 

  1. Roko Agati Ante                                 Ilija Bbabić Zdenke
  2. Ivo Agatić Pere                                   Ivo Studenović Ante
  3. Anto Senić Joze                                   Mario Martinović Jure
  4. Juro udovčić Stipe                               Dragan Babić Ive
  5. Božo Brnić Ilije                                   Anto Kovačević Tadije
  6. Mijat Ivančić Jakova                            Dragan Jurkić Zvonke
  7. Mijo Udovčić Ivana                             Anto Katić Mate
  8. Ivo Ćulap Jure                                      Mario KOvačević Dragana  

Strijelci:                                                        Mario Martinović Jure

                                                                     Dragan Babić Ive

 

CVEK          4 : 2        PRAULJA

 

  1. Šimo Čolić Mirka                                   Roko Agatić Ante
  2. Juro Udovčić Stipe                                 Mario KOvačević
  3. Ivo Studenović Ante                               Anto Kovačević tadije
  4. Ilija Babić Zdenke                                   Mario Martinović Jure
  5. Dragan Jurkić Mijata                               Ivo Agatić Pere
  6. Mijat Ivančić Jakova                               Ivo Ćulap Jure
  7. Anto Katoić Mate                                    Božo Brnić Ilije
  8. Dragan Babić Ive                                     Juro Brnić Ive
  9. Vinko Udovčić Đuke

 

strijelci:

             Ivo Studenović                                        Roko Agatić

             Juro Udovčić                                           Mario Kovačević Dragana

             Anto Katić

             Juro Udovčić

 

MRŠAVI          3  :  0          DEBELI

 

  1. Anto Lucić                                                Jakov Marić
  2. Mato Lucić                                                Stipo Iličević
  3. Dragan Kovačević                                     Anto Iličević
  4. Mato Agatić Ticin                                     Ivica Lukač
  5. Ivan Kovačević Gile                                  Juro Barukčić
  6. Vinko Šimić                                               Mato Brezonjić

 

Strijelci:

                Mato Lucić

                Mato Agatić Ticin

                Mato Lucić

 

Početni udarac izveo vlč. župnik Pavao Brajinović

 

SASTAVI ZA TURNIR

 

              ''  ELEKTROMETAL''                            

 

1

Mijat Ivančić Jakova         1                                       

2

Anto Katić Mate                1                                     

3

Vinko Udovičić Jure          2                                    

4

Jakov Ivančić

5

Dario Damjanović

6

Mijo Udovičić

7

Mario (Dragana) Kovačević

8

Mario (Marka) Kovačević     4                                

 

 

 '' VATRENI ''                                                       

 

1

Ivo Agatić Pere                      1                      

2

Ivo Studenović Ante

3

Ivo Ćulap Jure

4

Mario Martinović Jure             4                     

5

Zlatko Agatić Pere                  3                    

6

Josip Studenović Ante            3                     

7

Dragan Babić Ive                   1                     

 

 

'' Radio Rodna Gruda Posavina ''

 

1

Dragan Jurkić Mijata

2

Dragan Jurkić Zvonke            1                    

3

Zvonko Jurkić Zvonke

4

Roko Agatić Ante

5

Marko Čolić Šime

6

Ivan Jurkić Marka

7

Marjan Zec                            2                  

 

 

'' GLOŽAK ''

 

1

Vinko Šimić Stjepe

2

Mladen Šimić Stjepe

3

Stjepan Šimić Ante

4

Ivica Šimić Ante         2

5

Stjepan Šimić Vinka    2

6

Patrik Šimić

7

Ivo Lukić

8

Igor Šimić                  2

9

Pero Ivelj                   3

 

 

'' PASCHA ''

 

1

Mato Senić

2

Dražen Senić

3

Dado Šiljić

4

Ilija Šiljić

5

Mario Senić

6

Bono Brnić

7

Perica Čančar

8

Mato Grgić

 

 

'' PREČAC ''

 

1

Josip Brnjić

2

Juro Udovičić       4

3

Ivica Pušeljić

4

Tomi Udovičić

5

Mateo Udovičić

6

Mijo Udovičić

7

Ilija Udovičić

8

Božo Brnjić

 

 

'' DRAGOVOLJAC ''

 

1

Josip Jurkić Ive                                                                                 

2

Mato Grgić Ive

3

Nikola Stanić Ivice

4

Ivan Aničić Ante                 2

5

Matej Pušeljić Slavke

6

Josip Marić Stipe                1

7

Jakov ivančić Kiće

8

Pavo Martinović Filipa

9

Antonio Udovičić Ilije

 

P.s. Za ekipu X.Y. nisu mi dostavljena imena satava

 

Ekipe supodijeljene u dvije grupe

 

GRUPA         A

1

RRG Posavina

2

Vatreni

3

Eketro metal

4

Dragovoljac (mladi)

Utakmice u okviru grupe A

 

 

RRG Posavina     0  :  1     Vatreni

 

Elektro metal     4  :   1      Dragovoljac (mladi) 

 

RRG Posavina     1   :  2     Elektro metal

 

Vatreni              1   :  3     Dragovoljac (mladi)

Vatreni              0   :  1    Elektro metal

RRG Posavina     2   :  1    Dragovoljac (mladi)

 

 

 

 

 

Tablica grupe A

 

 

 

 

 

Eletro metal                       9                  

 

 

 

 

Vatreni                              6

 

 

 

 

RRG Posavina                     3

 

 

 

 

Dragovoljac (mladi)            0

 

 

 

 

 

GRUPA         B

                Pascha

 

 

                Prečac

 

 

                Gložak

 

 

                X.Y.

 

 

Utakmice u okviru grupe B

 

Pascha      0  :  1   rečac     

Gložak      2   :   0    XY

 

Pascha      0  :   1  Gložak

 

Prečac       3  :   1   XY

 

Prečac       0  :    4 Gložak

 

Pascha      0  :    3  XY

 

Tablica grupe B

 

Gložak                               9

Prečac                               6

XY                                     3

Pascha                               0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ČETVRTFINALE

 

 

 

 

Elektro metal               3  :  0    Pasha

Vatreni                        4  :  0    XY

RRGP                          3  :  1     Prečac

Dragovoljac                 2  :  0    Gložak

 

 

 

 

POLUFINALE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Elektro metal                   1  :  4         Vatreni

RPRG Posavina                3   :  2         Gložak (penali)

 

 

 

                     FINALE

 

RPRG Posavina       3   :     2     Vatreni       

 

 

 

 

 

Konačni redoslijed turnira

 

Radio Postaja Rodna Gruda Posavina

 

Vatreni

 

Gložak

 

Elektro metal

 

       

 

 

Najbolji strijelci:

                         Mario Martinović Jure       4

                         Mario KOvačević Marka   4

                         Juro Udovčić Stipe           4

 

Gledatelja       500

 

                       SPONZORI TURNIRA

 

1

Kafe bar '' LEA'' - vl.Gordana Nikolić                  25

2

Ilija Ilić  - Stranka Radom za Boljitak                 50    

 

3

Kafe bar ''LALA'' vl. Slaven Mikulić                     50

 

4

Caffe bar ''MILAN'' vl. Anto barukčić Hakija         50

 

5

Caffe bar ''MILENIUM' vl. Mario Ivanković           50

 

6

Diskoteka ''NJUS TAJL'' vl. Spomenko Katić        50

 

7

Caffe bar MIKI vl. Anto Jazvić Papučija               50

 

8

Caffe bar ''orange'' vl. Zoran Stanić Odžak          50

 

9

Caffe bar Zurich - ZdenkoBabić Kiko                   50

 

10

Stanogradnja Odžak - vl. Anto Jurišić                  50

 

11

Mato Brezonjić ''MESNICA MM'' Novo Selo          100

 

12

Župnik Pavo                                                    100

13

Matije Udovičić Ante - Matijas N. Selo               125

 

14

'INSTALOGRADNJA'' vl. Bono Ćulap N. Selo       200

 

15

'GRAFOSTIL'' vl. Sonja i Željko Pušeljić N. Selo  200

 

                        

UKUPNO                                         1.200

 

Sponzori za majice

 

1

Jurica Majić Ive                                  40

2

Mijo Barukčić Ive                                40

3

Pavao Brajinović Pave                         40

4

Ilija Šiljić Tadije Ićko                           40

5

Đuka Udovičić Ante                             40

6

Anto Đojić Ive – Tvila                          50

7

Pero Ćulap                                         70

8

Dragan Martinović Jure                      100

 

 

 

UKUPNO                                                     420

 

 

P.s. Sav prihod ide za naše sportske klubove

 

 

 

 

 

 

 

                                 NEDJELJA 26.07. 209

   TRADICIONALNA ODBOJKAŠKA UTAKMICA

 

                              Igralištve: Kod '' KVIKIJA ''

 

                           MLADI

 

CVEK                  1   :      2

PRAULJA

              Setovi: *9 :25 * 25:18 * 21 ; 25

 

SASTAVI

 

 

Ivan Lukač Bože

Mato Pušeljić Mate

 

Mario Udovičić Mije

Ivan Barukčić Vinka

 

Tomislav Udovičić matija

Dragan Barukčić Vinka

 

Ivo Lukač Ilije

Mario Čančar Pere

 

Mario  Agatić Ante

Dario martinović Jure

Ivan Jurkić Marka

Perica Čančar Zorana

Josip Studenović Ante

 

 

                                          ODRASLI

          

CVEK                         3  :    1

PRAULJA

 

 

SASTAVI

 

 

Mijo Udovičić

Vinko Barukčić

 

Mirko Ćulap

Ivo Burkčić

 

Marko Ćulap

Ivica Pušeljić

 

Pero Ćulap

Anto Šimić

 

Franjo Agatić

Marko Ćulap

 

Mijat Ivančić

Dragan Šokčević

Šimo Čolić

 

 

 

Druženje završeno prekrasnim čobancem za sve prisutne